POHOTOVOST NON-STOP 

(NEŽ ZA NÁMI VYRAZÍTE TAK VŽDY NEJDŘÍV ZAVOLEJTE)

737 079 405

 

  I o víkendech a v nočních hodinách je možno platit platební kartou.

Pohotovostní služba je zpoplatněna pohotovostním příplatkem.

Ceny úkonů, léčiv atd. jsou stejné jako v běžných ordinačních hodinách.

 

Vždy je potřeba nejdřív zavolat a domluvit se. Po telefonické domluvě jsme schopni dojet na kliniku cca do 30 minut.

 

Poskytujeme 24 hodinovou pohotovostní službu . Samozřejmostí je plnohodnotný provoz včetně možnosti hospitalizace, vyšetření krve na klinice, RTG, USG, operační sál s inhalační anestezií.

 

V žádném případě nestanovujeme diagnozy po telefonu! Zda je stav vážný či nikoliv jsme schopni zodpovědně říct až teprve po klinickém vyšetření zvířete.

 

PO 22:00 HODINĚ NEPOSKYTUJEME TELEFONICKÉ KONZULTACE, PŘEDPOKLÁDÁME, ŽE POKUD VOLÁTE V NOCI JE STAV VAŠEHO ZVÍŘETE NATOLIK VÁŽNÝ, ŽE ROVNOU ŘEŠÍME ZA JAK DLOUHO PŘIJEDETE NA KLINIKU

 

Na naší pohotovosti ošetřujeme všechny pacienty bez ohledu na to zda běžně chodíte k nám nebo ke kolegům. Na požádání sepíšeme pro kolegy podrobnou lékařskou zprávu.

 

Na pohotovosti ošetřujeme psy, kočky a drobné savce. Ostatní druhy zvířat neošetřujeme.

 

Pohotovostní ošetření nemocného zvířete až na výjimky je možné pouze na klinice.

 

Vyhrazujeme si právo odmítnout ošetřit na naší pohotovosti zvířata  klientů, kteří budou do telefonu vulgární, budou vykazovat opilost a nebude možné se s nimi normálně domluvit.

 

UPOZORŇUJEME, ŽE VŠECHNY NAŠE SLUŽBY NA POHOTOVOSTI JSOU PLACENÉ

(platit lze hotově i kartou)

V případě, že nepůjde o život ohrožující stav a bude-li prokazatelný problém se zaplacením našich služeb je možné, že Vás odmítneme ošetřit. (týká se především klientů, kteří k nám příjdou poprvé)

 

Vyhrazujeme si právo v případě urgentní operace nebo řešení perakutního pacienta nevzít telefon. (vždy hned jak to bude možné voláme zpět). Výjimečné omezení non-stop provozu(nemoc, dovolená) bude vždy předem zveřejněno.